/Files/images/vchitel/Борисова.jpgБорисова Маргарита Миколаївна працює в НВК «Кіровоградський колегіум» 47 років. Свою трудову діяльність розпочала піонервожатою, згодом очолила заклад як директор, зараз працює заступником директора НВК з навчально-виховної роботи та вчителем образотворчого мистецтва. Має міцні професійні знання, багато увагиприділяє роботі з методичною літературою, постійно дбає про підвищення своєї педагогічної майстерності.

Маргарита Миколаївна забезпечує високу ефективність навчання і виховання учнів. Гарно володіючи методикою викладання предмета та знання дитячої психології дозволяють їй не лише проводити уроки на високому професійному рівні, а й знайомити учнів з основами образотворчого мистецтва, формувати юну душу через прилучення до справжньої краси. Викладаючи образотворче мистецтво в початкових класах, вчитель особливу увагу приділяє розвитку творчих обдарувань кожної дитини. На своїх уроках вчитель працює над розвитком у дітей високих естетичних ідеалів на основі особистісно-ціннісного ставлення до реального світу та творів мистецтва, здатності до сприймання, розуміння і створення художніх образів, формування потреб і здібностей до творчої самореалізації, оволодіння художніми техніками. Успішно використовує міжпредметні зв’язки з музикою, літературою, історією. На уроках образотворчого мистецтва створює необхідний емоційний настрій, будує уроки, спираючись на закони художньої творчості: сприймання, формування творчого задуму та його реалізація. Розвиває естетичний смак та здібності учнів, уміло здійснює індивідуальний підхід, усвідомлюючи, що в творчості недопустимі шаблони та штампи.

Вона веде велику методичну роботу в НВК та в місті, працює в тісному співробітництві з викладачами Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, розповсюджує свій педагогічний досвід.

Маргарита Миколаївна активно співпрацює з різними Міжнародними організаціями, благодійними фондами, Корпусом Миру США в Україні, Національним фондом соціального захисту матерів і дітей «Україна –дітям», товариством поляків у Кіровограді «Полонія».

За сумлінну працю та вагомий внесок у навчання та виховання молоді, високу професійну майстерність Борисова Маргарита Миколаївна нагороджена: Грамотою управління освіти Кіровоградської міської ради (1986), Почесною грамотою освіти і науки Кіровоградського облдержадміністрації (1988), Почесною грамота Міністерства освіти України (1992), знаком „Відмінник освіти України" (2000), Почесною грамотою управління освіти і науки Кіровоградської ОДА (2002), Почесною грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2004), Грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2006), присвоєно почесне звання України «Заслужений вчитель України» (2003).

Кiлькiсть переглядiв: 20

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.