/Files/images/vchitel/Кiрiченко.jpgКіріченко Алла Миколаївна працює на посаді вчителя біології комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8– позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» з 2006 року.

Алла Миколаївна – висококваліфікований спеціаліст, досконало володіє методикою викладання предмета, є наставником для молодих колег у педагогічній діяльності творчо впроваджує та пропагує ідеї В.О. Сухомлинського. Виступає організатором проведення конференцій, семінарів, педагогічних читань з проблеми «Інноваційні підходи до сучасного уроку». Активно обговорює шкільні програми та підручники за участю представників газети «Хімія та біологія». Досвід педагога був висвітлений у статтях та доповідях «Здоров’я дитини – здоров’я нації», «Школа радості продовжує діяти», «Взаємозв’язок нервової та гуморальної регуляції», які були надруковані в газеті «Освітянське слово», в науково-методичному збірнику «Світогляд». Результатом науково-методичної роботи вчителя є розробка програми до спецкурсу «Розв’язування задач з біології» та методичного посібника «Розробка циклу лабораторних робіт з екології». Учитель охоче ділиться досвідом роботи з педагогами міста та області. Проводить відкриті уроки, практичні заняття, семінари та авторські курси для слухачів курсів Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, є членом журі міського та обласного конкурсів «Учитель року». Протягом п’яти років є активним слухачем обласної технологічної школи методистів-кореспондентів та членом обласної школи передового педагогічного досвіду при Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Двічі брала участь у роботі міжнародного науково-практичного семінару «Молекулярна біологія в школі: більш детальний погляд на життя», що організований за фінансової підтримки Європейською молекулярно-біологічною організацією на базі Черкаського національно університету імені Богдана Хмельницького.

Кіріченко А.М. проводить авторські курси з проблем «Організація роботи зі здібними дітьми» та «Особливості професійної компетентності вчителя біології», майстер-класи для вчителів біології області, міста. Активно бере участь у Всеукраїнських, обласних семінарах, є керівником міського та шкільного методичного об’єднання вчителів біології. Добре володіє словом – інструментом навчання та виховання. Її учні стають переможцями та призерами різних рівнів Всеукраїнських олімпіад із біології. Лише за останні п’ять років підготовила призерів та переможців різних рівнів Всеукраїнських олімпіад: ІІ етапу - 21 учень; ІІІ етапу-16 учнів; ІV- 3 учні та 1 - учасник Міжнародної олімпіади.

За час педагогічної діяльності Алла Миколаївна отримала такі нагороди: знак «Відмінник освіти УРСР» (1987), звання «Вчитель-методист» (1991), «Заслужений учитель України» (1993), тричі лауреат Соросівської премії (1994, 1996, 1997).

Кiлькiсть переглядiв: 13

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.